Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Pääsivusto Jääkiekkojaoston pj Äijälä Pasi @: pasi.aijala@gmail.com
tel:050-5793086
Pääsivusto Rahastonhoitaja Ruonakoski Sanna @: sanna.ruonakoski@gmail.com
tel:0405364922
Pääsivusto Jaoston sihteeri Eskola Jyrki @: Jyrkit.eskola@gmail.com
tel:0503957704
Pääsivusto Jaoston jäsen Kemppainen Jukka @: jukemppa@student.oulu.fi
tel:0503063375
Pääsivusto Jaoston jäsen Lepistö Juha @: juha.lepisto@limingankiekko.net
tel:0449173597
Pääsivusto Jaoston jäsen Pesonen Janne @: janne.t.pesonen@gmail.com
tel:0405431966
Pääsivusto Jaoston jäsen Soudunsaari-Saraniemi Kati @: kati.soudunsaari@dnainternet.net
tel:0405575315
Pääsivusto Jaoston jäsen Vaaraniemi Mari @: mari.varaniemi@gmail.com
tel:0456317589
C1-02 Joukkueenjohtaja Äijälä Pasi @: pasi.aijala@gmail.com
tel:050-5793086
C1-02 Rahastonhoitaja Niemelä Kimmo @: kimmo.niemelalikic@gmail.com
tel:040-8337847
C1-02 Päävalmentaja Rantapelkonen Juho @: juho.rantapelkonen@tekopojat.fi
tel:040-5234381
C1-02 Valmentaja Nikkinen Markus @: markus.nikkinen@icloud.com
tel:
C1-02 Valmentaja Pussila Harri @: harri.pussila@finnheat.fi
tel:
C1-02 Huoltaja Muttilainen Tapio @: tapio.muttilainen@gmail.com
tel:040-8257660
D2-05 Joukkueenjohtaja Pesonen Janne @: janne.t.pesonen@gmail.com
tel:0405431966
D2-05 Vastuuvalmentaja Huttunen Pekka @: pekkohuttunen@gmail.com
tel:040/7665495
D2-05 Valmentaja Nurmenniemi Kai @: kai.nurmenniemi@gmail.com
tel:050 540 6843
D2-05 Huoltaja Holappa Teemu @: teemu.holappa@gmail.com
tel:045 873 2845
E1-06 Joukkueenjohtaja Eskola Jyrki @: Jyrkit.eskola@gmail.com
tel:0503957704
E1-06 Rahastonhoitaja Kangas-Siira Monika @: monika.kangassiira@dnainternet.net
tel:
E1-06 Vastuuvalmentaja Kyrö Raine @: rainekyro@gmail.com
tel:044 333 4945
E1-06 Huoltaja Tapio Mikko @: mikkotapio@hotmail.com
tel:045-6308522
E2-07 Joukkueenjohtaja Soudunsaari-Saraniemi Kati @: kati.soudunsaari@dnainternet.net
tel:0405575315
E2-07 Vastuuvalmentaja Turpeinen Heikki @: heikki.turpeinen@tieto.com
tel:0405467188
E2-07 Valmentaja Sirniö Jarmo @: jarmo.sirnio@nsn.com
tel:0504872610
E2-07 Maalivahtivalmentaja Mursu Minna @: mursuperhe@luukku.com
tel:0443447975
E2-07 Huoltaja Kuukasjärvi Ari @: ari.kuukasjärvi@dnainternet.net
tel:
E2-07 Sihteeri/Rahastonhoitaja Karppinen-Mehtälä Sari @: sari.karppinenmehtala@gmail.com
tel:043 826 4523
F1-08 Joukkueenjohtaja Vaaraniemi Mari @: mari.varaniemi@gmail.com
tel:0456317589
F1-08 Rahastonhoitaja Tyyskä Jani @: jani4x4garage@gmail.com
tel:0400982449
F1-08 Vastuuvalmentaja Vaaraniemi Teemu @: vaaraniemiteemu@gmail.com
tel:0405000329
F1-08 Valmentaja Sipola Mikko @: mikko.sipola@liminka.fi
tel:
F1-08 Huoltaja Härmä Eemeli @: eemeli.harma@rudus.fi
tel:0408237726
F1-08 Huoltaja Suomi Katja @: katja_suomi@hotmail.com
tel:
F2-09 Joukkueenjohtaja Ruonakoski Sanna @: sanna.ruonakoski@gmail.com
tel:0405364922
F2-09 Rahastonhoitaja Kuvaja Jenni @: jennikuvaja83@gmail.com
tel:050-5916457
F2-09 Päävalmentaja Päivärinta Kari @: kari.paivarinta@gmail.com
tel:040-5765842
F2-09 Valmentaja Kuvaja Miika @: miikakuvaja@gmail.com
tel:044-2885675
F2-09 Valmentaja Mursu Minna @: mursuperhe@luukku.com
tel:0443447975
F2-09 Valmentaja Väisänen Matti @: khvaisanen@luukku.com
tel:0407397078
F2-09 Huoltaja Lappalainen Sami @: samilap@dnainternet.net
tel:
F2-09 Huoltaja Nikkinen Juha @: juha.nikkinen@oulu.fi
tel:
F2-09 Huoltaja Viramo Henriikka @: henvira@koti.luukku.com
tel:0456337332
G-10 Joukkueenjohtaja Kemppainen Jukka @: jukemppa@student.oulu.fi
tel:0503063375
G-10 Rahastonhoitaja Lunki Sirpa @: sirpa.a.lunki@gmail.com
tel:0407254276
G-10 Valmentaja Hänninen Antti @: anthan_85@hotmail.com
tel:0407722625
Jääkiekko
«  Lokakuu   »
Kategoriat